July 12, 2018

Czas przesiadywania na ogródkach i na balkonach już się zaczął. Za nami przepiękny ciepły czerwiec, a przed nami słoneczne lipcowe i sierpniowe weekendy. Więc na fajnie urządzonym tarasie czy balkonie z chęcią zrelaksujemy się po długim dniu pracy.

Sklepy wnętrzars...

June 7, 2018

Drodzy rodzice zbliżają się wakacje. Wasze pociechy będą mieć dużo wolnego czasu, a wy będziecie mogli spędzić go z nimi. Co by tu robić, kiedy wszystkie miejsca na koloniach zajęte, a w naszym Mieście albo nie ma miejsca na keratynę zajęcia dla dzieci, albo w ogóle ta...

January 31, 2017

„A dlaczego tak drogo?”  „Myślałam/em że to będzie tańsze?” „Pff… za taką kasę to sam/am sobie to zrobię.” To tylko część komentarzy jakie słyszymy odkąd prowadzimy działalność związaną z odnawianiem mebli pt. „Kombinerki”.

Postaram się Wam wyjaśnić dlaczego produkty ha...

December 5, 2016

Jak odnowić stare krzesło PATYCZAK?

Odnawianie starych drewnianych krzeseł, to nie lada wyzwanie. Aby krzesa wyglądały dobrze, należy mieć wiele cierpliwości, czasu, chęci i przede wszystkim czerpać z tego radość.

Tak też było z naszym krzesłem.

Znalazła je na jednym z wr...

October 21, 2016

        Rozpoczynamy nową serie postów z cyklu DIY. Będziemy cyklicznie pisać o tym jak wykorzystać swoja kreatywność i stworzyć coś z niczego.

Dzisiaj pokażemy jak zrobić mały warsztat dla majsterkowicza, który powstał na prezent urodzinowy dla pewnego m...

October 12, 2016

Wiecie już, że lubimy opowiadać Wam historię każdego naszego mebla. Być może nie są one jakoś szczególnie odjechane i nie nadają się z pewnością na scenariusz filmu, ale zależy nam aby nowy właściciel naszego mebla miał świadomość, że jego mebel jest niezwykły i niepow...

August 16, 2016

Odnawianie starych mebli to nie tylko nasze hobby, tym działaniem robimy coś więcej - ratujemy je przed śmietnikiem, na którym wylądowały lub z pewnością by wylądowały jako nie potrzebne graty. Tym samym szerzymy ideę upcyklingu czyli ponownego użycia przedmiotu. Zależ...

May 23, 2016

 

   

     Powoli ruszamy z nowym projektem. Będzie to coś co pozwoli w tani sposób, przy wykorzystaniu posiadanych przez nas rzeczy i małym nakładzie finansowym odmienić wnętrze. Dokładniej mówiąc będzie to Home staging.

 

Czym jest Home staging?

 

„To przygo...

May 13, 2016

Nasze meble trafiają do nas zupełnie przypadkowo, ale każde z nich ma w sobie to "coś". O każdym chcemy wiedzieć jak najwięcej. A oto ich krótkie historie:

 

 

1. Krzesła niebieskie, życie królewskie

 

Krzesła niebieskie wcześniej były koloru brązowego. Przez wiele lat służ...

April 27, 2016

       Meble to przedmioty, które towarzyszą nam na co dzień, często umilają lub ułatwiają życie.

My (Kombinerki) nadajemy im jeszcze szersze znaczenie, traktujemy je podmiotowo, a nie jak zwykły przedmiot, uważamy, że wszystkie mają duszę. A przede wszys...

Please reload

Ostatnie posty

January 31, 2017

Please reload

Archiwum
Please reload

Wyszukaj wg tagów
Please reload

Podążaj za nami
  • Pinterest Social Icon
  • Facebook Basic Square

Kontakt do Nas

663665397 

kombinerki.dwie@gmail.com

  • Facebook - Black Circle
  • Pinterest - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© 2023 by INDOOR. Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now