Potrzebujesz profesjonalnie przygotować mieszkanie lub biuro do wynajęcia. Niskim kosztem sprawić by wyróżniało się na te innych nieruchomości . Chcesz sprzedać nieruchomość i podnieść jej wartość na rynku nie inwestując przy tym dużych pieniędzy. Dzięki HOME STAGING sprawimy, że cena wzrośnie, a twoja nieruchomość sprzeda lub wynajmie się szybko.

A może marzysz o tym aby odświeżyć swoje  mieszkanie nie wydając na to fortuny i nie masz pomysłu jak je urządzić. Zgłoś się do nas – sprawimy aby Twoja kawalerka, mieszkanie lub jedno z pomieszczeń odzyskały dawny blask, były komfortowe i jak najbardziej funkcjonalne. 

Oferujemy dwa pakiety usług:

       1. Konsultacje

 

Po obejrzeniu nieruchomości przygotujemy propozycje zmian, które przy wykorzystaniu niewielkiego budżetu pozwolą zwiększyć atrakcyjność i wartość nieruchomości.

Cena konsultacji obejmuje :

- propozycje zmian

- przygotowany dokładny plan działania, który będzie można samodzielnie realizować

- opracowany wstępny kosztorys

 

Cena od 200 zł ( koszt ustalany jest w zależności od wielkości nieruchomości)

 

       2. Realizacja usługi – czyli pełny Home Staging

 

Po konsultacjach zabieramy się do roboty tzn. że wszystkie zaproponowane przez nas zmiany, które zostały przez zamawiającego zaakceptowane zaczynamy wprowadzać w życie. Wykorzystujemy do tego znalezione na nieruchomości zasoby oraz nowe meble które były przewidziane w budżecie. Zakres usług jest doskonale dostosowany do potrzeb i stanu Twojej nieruchomości.

Cena pełnego Home Stangingu obejmuje:

- propozycje zmian

- kosztorys

- wykonanie przez nas wszystkich prac wykończeniowych, które odmienią twoją nieruchomość

- współpraca ze sprawdzonymi ekipami remontowymi

 

Cena od 500 zł (koszt ustalany jest w zależności od wielkości nieruchomości i zakresu prac)