Nowy projekt - HOME STAGING

Powoli ruszamy z nowym projektem. Będzie to coś co pozwoli w tani sposób, przy wykorzystaniu posiadanych przez nas rzeczy i małym nakładzie finansowym odmienić wnętrze. Dokładniej mówiąc będzie to Home staging.

Czym jest Home staging?

„To przygotowanie nieruchomości do sprzedaży bądź do wynajmu, w taki sposób aby wzbudziła ona zainteresowanie jak największej liczby oglądających nieruchomość, a przez to przyspieszenie sprzedaży lub wynajmu za możliwie najwyższą cenę. Techniki home stagingu opierają się na marketingu. Ich zastosowanie zmienia charakter nieruchomości z "do mieszkania" na "do sprzedania"”

Będziemy wiec doradzać jak odmienić wnętrze oraz zajmować się skutecznym przygotowaniem nieruchomości na sprzedaż lub wynajem.

Pomożemy również wtedy kiedy mieszkanie w którym mieszkacie potrzebuje zmian, a Wy nie chcecie inwestować dużych środków aby je odmienić i odświeżyć. Dzięki temu wnętrze stanie się przytulne, atrakcyjne i schludne. A to pozwoli sprzedać je szybciej i za większą cenę lub od nowa cieszyć się wam nowym mieszkaniem.

Już niebawem przedstawimy wam nasze pierwsze realizacje. Trzymajcie kciuki ;)

Ściskamy mocno

KOMBINERKI

#odnawianie #homestaging #DIY #wynajem #recykling #staremeble

Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Nie ma jeszcze tagów.
Podążaj za nami
  • Pinterest Social Icon
  • Facebook Basic Square

Kontakt do Nas

663665397 

kombinerki.dwie@gmail.com

  • Facebook - Black Circle
  • Pinterest - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© 2023 by INDOOR. Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now